İletişim / Künye


Filmfabrik GmbH

Severinskirchplatz 4
50678 Köln
Almanya

Tel.: + 49.(0).221.9347670
Fax.: + 49.(0).221.9347671
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

UST-Ident-Nr-DE: 177 092 320
Company Headquarters: Cologne
Municipality: Cologne
Commercial Register Number: HRB 26 741 Cologne

Copyright: 2014 FILMFABRIK GMBH. ALL RIGHTS RESERVED

Filmfabrik Istanbul

Gazeteci Erol Dernek sok.
Yeni Melek Han no: 17/3
34433 Beyoğlu/Istanbul

Tel.: + 90.(0).212.2527713
Fax.: + 90.(0).212.2934285
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Tasarım & Uygulama


design: Ali Mojahedi

realization: Alexander Warmbold

 

Site Kullanım Şartları


FİLMFABRİK web sitesi, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, FİLMFABRİK kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgiler ticari amaçlarla kullanılamaz. Sitede yayımlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, güvenirliği ve tamlığı konusunda tüm titiz çalışmalara rağmen, olabilecek hatalardan FİLMFABRİK hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez. Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya teknik nedenlerle siteye ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde, FİLMFABRİK'e hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklenemez.

FİLMFABRİK, sitesinde yer alan bütün bilgileri ve tasarımı önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir veya kullanım dışı bırakabilir. Site içerisindeki bilgilerin bir kısmı doğrudan, bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak FİLMFABRİK tarafından yayımlanmakta olup, telif hakkı ve diğer her türlü hakkı FİLMFABRİK'e aittir. Siteden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, içeriği ve güncelliği FİLMFABRİK'i bağlamamaktadır.

Bu site Almanya Kanunları ile korunmaktadır. Siteye zarar vermeyi amaçlayan veya sistemdeki herhangi bir veri, bilgi iletişimine veya yazılım kodlarına dışarıdan müdahaleye yönelik her türlü girişim hukuken yasaklanmıştır.

Sistem ve buna bağlı ekipmanlar izlenmekte ve denetlenmektedir. Kullanıcılar kendilerine ait bilgilere erişilebileceğini ve gerektiğinde yetkili makamlara iletilebileceğini göz önünde bulundurmalıdırlar.

FİLMFABRİK yapılacak güncellemeler sırasında zaman zaman sitemizdeki veri akışında oluşabilecek aksaklıklardan dolayı özür diler.